• Tekstas 2

    2 Pardavimų skyrius: 8 5 269 0029

Tapkite Wordorado komandos nariu!

Wordorado startavo 2019 m. vasario 18 dieną.

Tą dieną, ko gero, tapome pirmieji, kurie Lietuvoje pradėjo siūlyti profesionalią WordPress svetainių talpinimo paslaugą (angl. managed WordPress hosting). Išsikėlėme sau tikslą tapti Nr. 1 pasirinkimu Lietuvoje, kai kalbama apie WordPress.

Savo tikslo mes siekiame suteikdami hostingo paslaugą ir burdami bendruomenę, kurioje visus sieja WordPress, kad vienas bendruomenės narys galėtų padėti kitam, atlygintinai ar nemokamai. Norime, kad Wordorado taptų platforma, kurioje gali atrasti viską ko reikia WordPress svetainei, ne tik techninius dalykus, bet ir svetainių kūrėjus, programuotojus, dizainerius, tekstų rašytojus bei kitus specialistus.

Džiaugiamės, kad prie mūsų bendruomenės prisijungia vis daugiau narių, gauname daug gerų atsiliepimų apie pagerėjusį WordPress svetainių greitį, po to kai jos buvo perkeltos į Wordorado. Mūsų paslaugų spektras išsiplėtė ir šiandien savo bendruomenei siūlome:

Norite prisijungti?

Jei jaučiate, kad tai ką mes darome yra Jums artima, ir norite prisidėti prie mūsų augimo - parašykite mums!

Net jei šiuo metu nesame paskelbę skelbimo Jums tinkančiai pozicijai, parašykite mums el. laišką darbas@wordorado.lt , parašykite kaip galite padėti Wordorado, pridėkite savo LinkedIn profilio nuorodą ar CV.

Šiuo metu mes labai ieškome: