• Tekstas 2

    2 Pardavimų skyrius: 8 5 269 0029

Turite klausimų dėl užsakymų? Reikia pagalbos?
Turite klausimų dėl užsakymų? Norite pasitarti dėl paslaugų?
Skambinkite: +370 5 269 00 29
Rašykite: labas@wordorado.lt
Prisijunkite prie savo paskyros, ir parašykite pagalbos užklausą arba el. laišką į pagalba@wordorado.lt
Pagalba telefonu, teikiama tik užsisakius tokią paslaugą.

El. pašto perkėlimas

Mes perkelsime el. pašto dėžutes ir pasirūpinsime visais techniniais dalykais.
  • Perkėlimas į Wordorado
  • Perkėlimas pas kitą paslaugų teikėją
El. pašto perkėlimas yra nemokamas, jei talpinate savo WordPress svetainę Wordorado.
Perkėlimo darbus atlieka Wordorado komandos specialistas. El. paštą galime perkelti iš bet kurio paslaugų teikėjo. Darbai atliekami su minimaliu neveikimu ir būna nepastebimi, tikslus neveikimo laikas priklauso nuo dabartinio paslaugų teikėjo, tačiau bet kuriuo atveju rasime geriausią sprendimą!
El. pašto perkėlimas iš vieno paslaugos teikėjo, pas kitą kainuoja 49 €/val. + pvm. Minimalus paslaugos mokestis yra 1 valanda.
Tikslus perkėlimo laikas priklauso nuo el. pašto dėžučių kiekio, užimamos disko vietos, dabartinio ir naujo paslaugų teikėjo serverio greičio. Prieš perkeldami el. paštą mes įvertiname kiek tai gali užtrukti ir susitariame maksimalų laiką kurį pasiekus reikia susisiekti su Jumis ir nuspręsti ką daryti toliau.
Perkėlimo darbus atlieka Wordorado komandos specialistas. El. paštą galime perkelti iš bet kurio paslaugų teikėjo. Visada stengiamės, kad perkėlimo darbai būtų atliekami su minimaliu neveikimu ir nepastebimi, tačiau tikslus neveikimo laikas priklauso nuo dabartinio ir naujo paslaugų teikėjo. Jei matysime, kad gali kilti techninių nesklandumų, būtinai apie juos informuosime, ir rasime geriausią sprendimą.

Kaip vyksta el. pašto perkėlimas?

1. Užpildote užsakymo formą
Saugioje el. pašto perkėlimo užsakymo formoje, nurodote visą perkėlimui reikalingą informaciją.
2. Įsitikiname, kad pateikti duomenys teisingi
Patikriname pateiktus prisijungimo duomenis, įsitikiname, kad turime visą mums reikalingą informaciją el. pašto perkėlimui. Jei reikia susisiekiame su Jumis.
3. Pasiruošiame el. pašto perkėlimui
Keičiame domeno DNS nustatymus, kad perkėlimas įvyktų sklandžiai, su kuo mažiau neveikimo laiko.
4. Perkeliame el. paštą
Įsitikinę, kad domeno DNS nustatymai yra teisingi, užbaigiame perkėlimo darbus.

Dažniausiai užduodami klausimai apie el. pašto perkėlimą

Ar po perkėlimo išliks visi laiškai?
Taip, bet po perkėlimo rekomenduojame pasitikrinti ar nepasikeitė laiškų kiekis pašto dėžutėje.
Ar perkėlimo metu galėsiu naudotis el. paštu?
Taip, bet jei įmanoma, perkėlimo metu, rekomenduojame nesinaudoti el. paštu.
Ar po perkėlimo, reikės keisti el. pašto tikrinimo programos (pvz.: Outlook) nustatymus?
Tai priklauso nuo to, kokie nustatymai yra nurodyti. Dažniausiai tenka pakeisti IMAP ir SMTP serverių adresus, kartais reikia pakeisti slaptažodžius. Pašto programos dažniausiai pastebi, kad pasikeitė pašto serveris, todėl tikrinant paštą gali atsirasti viena, kita lentelė, kurią reikės patvirtinti.
Kiek laiko užtrunka el. pašto perkėlimas?
Tai priklauso nuo perkėlimo užsakymų darbų eilės, el. laiškų kiekio, domeno DNS nustatymų ir, žinoma, nuo dabartinio hostingo paslaugų teikėjo. Įprastai, turint visą reikiamą informaciją, el. pašto perkėlimai atliekami per 24 darbo valandas.

Jei el. paštą reikia perkelti skubiai, galite užsisakyti skubaus perkėlimo paslaugą - ši paslauga užtikrins, Jūsų užsakymas bus Nr.1 perkėlimo darbų eilėje, o darbai bus pradėti per 8 darbo valandas.
Ar pasikeis el. pašto dėžutės slaptažodis?
El. paštą galima perkelti ir nekeičiant slaptažodžių, tačiau reguliarus pašto dėžučių slaptažodžio keitimas padidins saugumą, o perkėlimas yra puiki proga pasikeisti slaptažodžius.
Ar galima pagreitinti el. pašto perkėlimą, man reikia DABAR ir SKUBIAI?
Taip, užsakymo formoje, galėsite pasirinkti, kad tai skubus atvejis ir reikia perkelti svetainę kuo skubiau. Ši paslauga brangesnė, ji kainuos papildomai 99 Eur + pvm., tačiau Jūsų užsakymas bus Nr.1 perkėlimo darbų eilėje, o darbai bus pradėti per 8 darbo valandas.

Ne darbo metu, naktį, savaitgaliais ar švenčių dienomis darbų pradžia gali užtrukti ilgiau, tačiau įspėjimas apie užsakymą bus išsiųstas visiems Wordorado komandos nariams, galintiems atlikti perkėlimo darbus. Užsakydami šią paslaugą, įsitikinkite, kad nurodote teisingus prisijungimo duomenis, nes tai pagreitins perkėlimo procesą.