• Tekstas 2

    2 Pardavimų skyrius: 8 5 269 0029

Wordorado sprendimai

Nuolatinė WordPress svetainės priežiūra, atnaujinimas ir saugumas

WordPress yra puiki ir saugi sistema,  kuriai reguliariai išleidžiami branduolio, temos, įskiepių atnaujinimai, kuriuose ištaisomos klaidos, patobulinimai, saugumo spragos. Jei atnaujinimus įdiegsite laiku, turėsite saugią ir patikinimą svetainę. Tačiau, atnaujinimai, yra kaip vaistai, jie padeda, bet kartais turi keistų šalutinių poveikių. Šalutinis poveikis gali pasireikšti įvairiomis formomis - baltas langas, dingęs turinys, lėtas veikimas. Užsisakę priežiūros paslaugą, būsite ramūs, nes mes pasirūpinsime Jūsų svetainės saugumu ir greičiu.

WordPress svetainės greičio optimizavimas

Būkime atviri – niekas nemėgsta lėtai veikiančių svetainių, ypač mes, lietuviai, nes turime greitą internetą. Ką darome kai svetainė ilgai neatsidaro arba veikia lėtai? Uždarome ją ir einame į Google ieškoti kitos svetainės. Tą patį daro ir Jūsų klientai, jei svetainė veikia lėtai – jie išeina.
Visi greičio optimizavimo planai yra metiniai, todėl užsisakę šią paslaugą būsite ramūs - visus metus, svetainės greičiu rūpinsimės mes. Užsisakykite nemokamą greičio įvertinimą, susipažinkime ir pradėkime dirbti kartu.

Profesionalus WordPress svetainės ir el. pašto perkėlimas

Galime perkelti Jūsų WordPress svetainę ir el. paštą iš bet kurio paslaugų teikėjo. Perkėlimus atliekame ne tik į Wordorado, bet ir į Jūsų pasirinktą paslaugų teikėją. Visus perkėlimus atlieka Wordorado komandos specialistas. Perkėlimo darbai atliekami su minimaliu neveikimu ir būna nepastebimi, tikslus neveikimo laikas priklauso nuo dabartinio paslaugų teikėjo, tačiau, bet kuriuo atveju, rasime geriausią sprendimą!

Profesionalus WordPress svetainių talpinimas

Nuo kitų paslaugų teikėjų skiriamės tuo, kad specializuojamės tik WordPress, teikiame profesionalaus WordPress hostingo paslaugą (angl. managed WordPress hosting). Mūsų serveriai yra paruošti darbui tik su WordPress svetainėmis, naudojame geriausias komercines technologijas esančias rinkoje, kurios leidžia pasiekti net iki 78 kartų greitesnį veikimą, nei su nemokamomis alternatyvomis.