• Tekstas 2

    2 Pardavimų skyrius: 8 5 269 0029

Turite klausimų dėl užsakymų? Reikia pagalbos?
Turite klausimų dėl užsakymų? Norite pasitarti dėl paslaugų?
Skambinkite: +370 5 269 00 29
Rašykite: labas@wordorado.lt
Prisijunkite prie savo paskyros, ir parašykite pagalbos užklausą arba el. laišką į pagalba@wordorado.lt
Pagalba telefonu, teikiama tik užsisakius tokią paslaugą.

Wordordo sprendimai

WordPress svetainių priežiūra

WordPress yra puiki ir saugi sistema, reguliariai išleidžiami branduolio, temos, įskiepių atnaujinimai, kuriuose ištaisomos klaidos, patobulinimai, saugumo spragos. Jei atnaujinimus įdiegsite laiku, turėsite saugią ir patikinimą svetainę. Tačiau, atnaujinimai, yra kaip vaistai, kartais jie padeda, o kartais turi keistų šalutinių poveikių. Šalutinis poveikis gali pasireikštis įvairiomis formomis, baltas langas, dingęs turinys, lėtas veikimas. Užsisakę priežiūros paslaugą, būsite ramūs, mes pasirūpinsime Jūsų svetainės saugumu ir greičiu.

WordPress svetainės greičio optimizavimas

Būkime atviri – niekas nemėgsta lėtai veikiančių svetainių, ypač mes lietuviai, nes turime greitą internetą. Ką darome kai svetainė ilgai neatsidaro arba veikia lėtai? Uždarome ją ir einame į Google ieškoti kitos svetainės. Tą patį daro ir Jūsų klientai, jei svetainė veikia lėtai – jie išeina.
Visi greičio optimizavimo planai yra metiniai, todėl užsisakę šią paslaugą būsite ramūs - visus metus, svetainės greičiu rūpinsimės mes. Užsisakykite nemokamą greičio įvertinimą, susipažinkime ir pradėkime dirbti kartu.

WordPress svetainių perkėlimas

Galime perkelti Jūsų WordPress svetaines iš bet kurio paslaugų teikėjo. Perkėlimus atliekame ne tik į Wordorado, bet ir į Jūsų pasirinktą paslaugų teikėją. Visus perkėlimus atlieka Wordorado komandos specialistas. Perkėlimo darbai atliekami su minimaliu neveikimu ir būna nepastebimi, tikslus neveikimo laikas priklauso nuo dabartinio paslaugų teikėjo, tačiau bet kuriuo atveju rasime geriausią sprendimą!

El. pašto perkėlimas

Galime perkelti Jūsų el. paštą iš bet kurio paslaugų teikėjo. El. paštą galime perkelti ne tik į Wordorado serverius, bet ir į Jūsų pasirinktą paslaugų teikėją. Tikslus perkėlimo laikas priklauso nuo el. pašto dėžučių kiekio, užimamos disko vietos, dabartinio ir naujo paslaugų teikėjo.

Profesionalus WordPress svetainių talpinimas

Nuo kitų paslaugų teikėjų skiriamės tuo, kad specializuojamės tik WordPress, teikiame profesionalaus WordPress hostingo paslaugą (angl. managed WordPress hosting). Mūsų serveriai yra paruošti darbui tik su WordPress svetainėmis, naudojame geriausias komercines technologijas esančias rinkoje, kurios leidžia pasiekti net iki 78 kartų greitesnį veikimą, nei su nemokamomis alternatyvomis.