• Tekstas 2

    2 Pardavimų skyrius: 8 5 269 0029

Turite klausimų dėl užsakymų? Reikia pagalbos?
Turite klausimų dėl užsakymų? Norite pasitarti dėl paslaugų?
Skambinkite: +370 5 269 00 29
Rašykite: labas@wordorado.lt
Prisijunkite prie savo paskyros, ir parašykite pagalbos užklausą arba el. laišką į pagalba@wordorado.lt
Pagalba telefonu, teikiama tik užsisakius tokią paslaugą.

Wordordo sprendimai

Profesionalus WordPress svetainių talpinimas su asmenine priežiūra

Nuo kitų paslaugų teikėjų skiriamės tuo, kad specializuojamės tik WordPress, teikiame profesionalaus WordPress hostingo su asmenine priežiūra (angl. managed WordPress hosting) paslaugą. Mūsų serveriai yra paruošti darbui tik su WordPress svetainėmis, naudojame geriausias komercines technologijas esančias rinkoje, kurios leidžia pasiekti net iki 78 kartų greitesnį veikimą, nei su nemokamomis alternatyvomis.

WordPress svetainių perkėlimas

Galime perkelti Jūsų WordPress svetaines iš bet kurio paslaugų teikėjo. Perkėlimus atliekame ne tik į Wordorado, bet ir į Jūsų pasirinktą paslaugų teikėją. Visus perkėlimus atlieka Wordorado komandos specialistas. Perkėlimo darbai atliekami su minimaliu neveikimu ir būna nepastebimi, tikslus neveikimo laikas priklauso nuo dabartinio paslaugų teikėjo, tačiau bet kuriuo atveju rasime geriausią sprendimą!

El. pašto perkėlimas

Galime perkelti Jūsų el. paštą iš bet kurio paslaugų teikėjo. El. paštą galime perkelti ne tik į Wordorado serverius, bet ir į Jūsų pasirinktą paslaugų teikėją. Tikslus perkėlimo laikas priklauso nuo el. pašto dėžučių kiekio, užimamos disko vietos, dabartinio ir naujo paslaugų teikėjo.