• Tekstas 2

    2 Pardavimų skyrius: 8 5 269 0029

Turite klausimų dėl užsakymų? Reikia pagalbos?
Turite klausimų dėl užsakymų? Norite pasitarti dėl paslaugų?
Skambinkite: +370 5 269 00 29
Rašykite: labas@wordorado.lt
Prisijunkite prie savo paskyros, ir parašykite pagalbos užklausą arba el. laišką į pagalba@wordorado.lt
Pagalba telefonu, teikiama tik užsisakius tokią paslaugą.

Vieta, kur idėjos tampa sėkmingais projektais

Wordorado - tai profesionalus WordPress svetainių talpinimo paslaugų teikėjas ir WordPress bendruomenė.  Jei esate svetainės savininkas, kūrėjas, dizaineris, tekstų rašytojas, rinkodaros specialistas, ar bet kaip kitaip susijęs su WordPress - prisijunkite prie mūsų!

Asmeninė priežiūra ir pagalba

Į kiekvieną Jūsų klausimą atsižvelgiame asmeniškai įvertinę situaciją, pasidaliname geriausia savo patirtimi ir pasiūlome geriausią sprendimą. Padėti galime ne tik mes - Wordorado komanda, bet ir visa mūsų bendruomenė, drąsiai klauskite mūsų rašydami pagalbos užklausą ar bendruomenės forume.

Profesionalus WordPress svetainių talpinimas

Šiandien, daugiau nei 30%  viso pasaulio interneto svetainių naudoja WordPress, tai pati populiariausia turinio valdymo sistema, jai sukurta daugiau nei  54 000 įskiepių, nesuskaičiuojamas kiekis mokamų ir nemokamų dizaino temų. Tačiau, kad WordPress veiktų geriausiai, jai reikia suteikti geriausiai tinkamą talpinimo (hostingo) paslaugą. Mes leidžiame talpinti neribotą kiekį svetainių, neribojame lankytojų srauto, užtikriname geriausias technologijas WordPress svetainėms, suteikiame asmeninę pagalbą.

Kad Jūsų pradžia būtų lengvesnė, kiekvienai paskyrai dovanojame 500 MB disko vietos, išmėginti Wordorado hostingo paslaugą galite be jokios rizikos.

Draugiška bendruomenė

Kiekvienas mūsų bendruomenės narys naudojasi Wordorado paslaugomis, žino kaip naudoti WordPress, todėl gali padėti ir kitam bendruomenės nariui. Padėti kitam Wordorado nariui yra lengviau, nes kiekvienas narys, naudoja tą pačią techninę aplinką, tai leidžia sutaupyti daug laiko ir dirbti savo darbą.Esate programuotojas, tekstų rašytojas, rinkodaros specialistas?

Prisijunkite prie Wordorado bendruomenės, padėkite kitiems nariams ir suraskite naujų klientų.

Taupo laiką

Tai kas užimdavo daug laiko, su Wordorado taps įveikiama daug greičiau, o dažnu atveju net leis pamiršti, tai kas labiausiai erzindavo. Automatinis WordPress svetainės diegimas, branduolio, įskiepių atnaujinimas, nemokamas svetainės perkėlimas, atsarginės kopijos, visa tai gali atlikti Wordorado, ir šis sąrašas nuolat plečiasi.

Leidžia augti

Nuo nulio iki milijonų puslapių peržiūrų per dieną! Taip, tiek profesionalus WordPress hostingas gali leisti Jums augti, o mes džiaugsimės galėdami prisidėti prie didėjančių Jūsų svetainių peržiūrų ir tikime, kad Wordorado bendruomenė taip pat prisidės prie Jūsų augimo.Prisijunkite prie Wordorado bendruomenės, padėkite kitiems nariams ir suraskite naujų klientų.

Įrankiai svetainių kūrėjams

Jei esate programuotojas, dizaineris, tekstų rašytojas, rinkodaros specialistas, Wordorado sukurtas specialiai Jums! Naujų svetainių kūrimas yra automatizuotas, nereikia rūpintis įdiegimu, galite administruoti savo klientų svetaines iš savo paskyros, ir pats nuspręsti ar mokėsite už kliento svetaines pats, ar paliksite tai klientui.

Nemokamas WordPress svetainių perkėlimas

Svetainių perkėlimas, dažnu atveju yra komplikuotas, laikui imlus dalykas, kuriuo niekada nenorite užsiimti. Dabar, patiems to ir nereikės daryti, nes Wordorado mes atliksime tai už Jus nemokamai, svetainių perkėlimas į Wordorado nieko nekainuoja.

Norite sužinoti daugiau?

Išbandykite Wordorado dabar - be jokios rizikos, jokių avansinių mokėjimų. O jei turite klausimų - susisiekite su mumis.