• Tekstas 2

    2 Pardavimų skyrius: 8 5 269 0029

Nes čia idėjos tampa sėkmingais projektais

Wordorado - tai WordPress pagalbos komanda ir bendruomenė, kuria gali pasitikėti. Svetainės priežiūra, atnaujinimas, hostingas, saugumas, kas tai bebūtų, jei tai susiję su WordPress mes tuo pasirūpinsime.
Pasirinkite, kas Jums tinka geriausiai ir sužinokite kodėl mums verta susipažinti ir dirbti kartu.
Kodėl Wordorado?

Turintiems WordPress ar WooCommerce svetainę

Jei jau turite WordPress ar WooCommerce svetainę ir norite, kad ji būtų atnaujinta, saugi ir greita, mes ir visa Wordorado bendruomenė esame pasiruošę padėti. Techniniai darbai, saugumas, hostingas, atnaujinimai, tekstų rašymas, reklama ar kt., jei tai susiję su WordPress, pagalbą ir sprendimus rasite čia - Wordorado. 
Jei mūsų svetainėje nerandate reikiamos paslaugos, rašykite mums arba kreipkitės tiesiai į bendruomenę, ko negalime mes, gali bendruomenės nariai. Esate savo srities ekspertas ir galite padėti kitiems? Prisijunkite kaip ekspertas, kartu mes galime daugiau.

Kuriantiems interneto svetainę

Jei kuriate naują interneto svetainę, WordPress yra geriausias pasirinkimas. Naudodami šią platformą sukursite bet kokius poreikius atitinkančią svetainę, nuo reprezentacinės iki elektroninės parduotuvės.
Labai svarbu pradėti teisingai. Mes suteiksime geriausią aplinką WordPress ar WooCommerce svetainių kūrimui. Čia galėsite lengvai įdiegti naują WordPress svetainę, iš karto naudotis profesionaliu hostingu, o kad pradžia būtų lengvesnė 500MB disko vietos Jūsų interneto svetainei bus visada nemokamai. Pradėkite dabar, nemokamai ir augite kartu su mumis.
Kuriant svetainę gali iškilti įvarių klausimų, prireikti kitų ekspertų paslaugų, pavyzdžiui SEO, reklamos ir kt. Kai to prireiks, kreipkitės į mus ar į Wordorado bendruomenę. Mes turime rekomenduojamus partnerius - ekspertus, o bendruomenės nariai taip pat gali pasiūlyti savo pagalbą ir paslaugas.

Svetainių kūrėjams, dizaineriams, rinkodaros meistrams, tekstų rašytojams

Jei esate savo srities ekspertas ir galite padėti kitiems, prisijunkite prie mūsų kaip ekspertas. Mūsų bendruomenę vienija WordPress, jeigu išmanote ir dirbate su šia platformą mums tikrai reikia susipažinti ir pradėti dirbti kartu.
Dažniausiai ieškoma dizaino, programavimo, rinkodaros, paieškos optimizavimo (seo), tekstų rašymo, vertimo paslaugų. Jei galite tai pasiūlyti, atsiųskite mums savo darbų pavyzdžius ir mes jus rekomenduosime savo bendruomenei, padėsime rasti naujų klientų. Tik dirbdami kartu pasieksime geriausių rezultatų!