• Tekstas 2

    2 Pardavimų skyrius: 8 5 269 0029

Turite klausimų dėl užsakymų? Reikia pagalbos?
Turite klausimų dėl užsakymų? Norite pasitarti dėl paslaugų?
Skambinkite: +370 5 269 00 29
Rašykite: labas@wordorado.lt
Prisijunkite prie savo paskyros, ir parašykite pagalbos užklausą arba el. laišką į pagalba@wordorado.lt
Pagalba telefonu, teikiama tik užsisakius tokią paslaugą.

Vieta, kur idėjos tampa sėkmingais projektais

Wordorado - tai profesionalaus WordPress svetainių talpinimo paslaugų teikėjas (angl. managed WordPress hosting) ir bendruomenė. Jei esate WordPress svetainės savininkas, kūrėjas, dizaineris, tekstų rašytojas, rinkodaros specialistas, ar kitaip susijęs su WordPress - prisijunkite prie mūsų!
Asmeninė priežiūra ir pagalba
Į kiekvieną Jūsų klausimą atsižvelgiame asmeniškai, įvertinę situaciją, pasidaliname geriausia savo patirtimi ir pasiūlome geriausią sprendimą. Padėti galime ne tik mes - Wordorado komanda, bet ir visa mūsų bendruomenė, drąsiai klauskite mūsų rašydami pagalbos užklausą ar bendruomenės forume.
Profesionalus WordPress svetainių talpinimas
Daugiau nei 30% viso pasaulio interneto svetainių naudoja WordPress, tai pati populiariausia turinio valdymo sistema, jai sukurta daugiau nei 54 000 įskiepių, nesuskaičiuojamas kiekis mokamų ir nemokamų dizaino temų. Tačiau, kad WordPress svetainė veiktų geriausiai, jai reikia suteikti geriausiai tinkančią talpinimo (hostingo) paslaugą.
Pasirinkę Wordorado, galėsite talpinti neribotą kiekį WordPress svetainių ir naudoti geriausius WordPress svetainėms skirtus technologinius sprendimus.
Su Wordorado lengva pradėti, nes kiekvienam bendruomenės nariui dovanojame 500 MB disko vietos, o pirmas mėnuo - mūsų sąskaita!
Draugiška bendruomenė
Kiekvienas mūsų bendruomenės narys naudojasi Wordorado paslaugomis, žino kaip naudoti WordPress, todėl gali padėti ir kitam bendruomenės nariui. Padėti kitam Wordorado nariui yra lengviau, nes kiekvienas narys, naudoja tą pačią techninę aplinką, tai leidžia sutaupyti daug laiko ir dirbti savo darbą.
Esate programuotojas, tekstų rašytojas, rinkodaros specialistas? Prisijunkite prie Wordorado bendruomenės, padėkite kitiems nariams ir suraskite naujų klientų
Taupo laiką
Tai kas užimdavo daug laiko, su Wordorado taps įveikiama daug greičiau, o dažnu atveju net leis pamiršti, tai kas labiausiai erzindavo. Automatinis WordPress svetainės diegimas, branduolio, įskiepių atnaujinimas, nemokamas svetainės perkėlimas, atsarginės kopijos, visa tai galime atlikti mes.
Leidžia augti
Nuo nulio iki milijonų puslapių peržiūrų per dieną! Mes turime visus reikalingus techninius resursus, džiaugsimės galėdami prisidėti prie didėjančių Jūsų svetainių peržiūrų ir tikime, kad Wordorado bendruomenė taip pat prisidės prie Jūsų augimo.
Įrankiai svetainių kūrėjams
Jei esate programuotojas, dizaineris, tekstų rašytojas, rinkodaros specialistas, Wordorado Jums patiks! Naujų svetainių kūrimas yra automatizuotas, nereikia rūpintis įdiegimu, galite administruoti klientų svetaines iš savo paskyros, ir nuspręsti ar mokėsite už kliento svetaines pats, ar paliksite tai klientui.
Nemokamas WordPress svetainių perkėlimas
Svetainių perkėlimas, dažnu atveju yra komplikuotas, laikui imlus dalykas, kuriuo niekada nenorite užsiimti. Mes perkelsime bet kurią WordPress svetainę į Wordorado nemokamai ir pasirūpinsime visais techniniais dalykais.

Išbandykite Wordorado be jokios rizikos

Susikurkite naują arba užsakykite nemokamą WordPress svetainės perkėlimą į Wordorado be jokios rizikos. Pirmas mėnuo - mūsų sąskaita, o jei svetainei užteks 500 MB disko vietos, galėsite naudotis Wordorado paslaugomis nemokamai!