• Tekstas 2

    2 Pardavimų skyrius: 8 5 269 0029

Wordorado testavimo laikotarpis baigėsi

Pradėdami Wordorado istoriją, kvietėme visus prisijungti ir išmėginti mūsų WordPress hostingo paslaugą. Norime pasakyti didelį ir nuoširdų ačiū visiems, kurie prisijungė ir padėjo kurti šaunią bendruomenę, ir ženkliai pagerinti Wordorado paslaugas, AČIŪ !!! ❤️

Labai džiaugiamės pasiektais rezultatais, gerais Jūsų atsiliepimais, pastabomis ir rekomendacijomis. Mūsų bendruomenė plečiasi, WordPress svetainių mūsų serveriuose daugėja, visos paslaugos ir valdymo aplinka jau veikia gerai ir stabiliai, todėl šiandien (2019-11-12) mes baigiame Wordorado bandomąjį testavimo laikotarpį.

Šiandien, norėdami padėkoti visiems Wordorado bendruomenės nariams už pagalbą, padovanojome 25 € vertės kreditą. Šį kreditą bus galima panaudoti visoms mūsų paslaugoms.

Visų pirma – mūsų pažado įvykdymas

Kviesdami prisijungti prie Wordorado pažadėjome, kad kol vyks bandymo laikotarpis, už svetainių talpinimo paslaugą mokėti nereikės. Nors mokėti už paslaugas ir nereikėjo, tačiau paskyroje galėjote matyti kiek jos kainuotų (pasirinkus „Mano paslaugos” -> „Mokėjimai ir operacijos”).

Šiandien, visas sąskaitas už talpinimo paslaugas anuliavome. Savo paskyroje, balanso ataskaitoje matysite įtrauktą visą sukauptą sumą už svetainių talpinimą, kompensaciją Wordorado kreditais ir mūsų 25 eurų vertės dovaną. Dovana buvo suteikta visiems bendruomenės nariams, kurie užsiregistravo Wordorado iki 2019-11-12.

Kadangi kompensacijos jau paskirstytos, matome, kad didžiausia suma, kurią kreditavome buvo net 313,73 eurų!

Kas keisis?

Paslaugų teikimo sąlygos nesikeičia, mūsų pažadas ir įsipareigojimas visada turėti nemokamą planą išlieka, keičiasi vienintelis dalykas, paslaugos dabar bus mokamos 🙂

Žinoma, turime paruošę naujienų, kurios jau greitai bus matomos Wordorado paskyroje:

Detaliau apie visas naujienas parašysime savo Facebook grupėje, kituose straipsniuose.

Kaip bus apskaičiuojami ir vykdomi mokėjimai už svetainių talpinimo paslaugas?

Wordorado svetainių talpinimo kaina apskaičiuojama pagal naudojamą disko vietą. 500 MB mes suteikiame nemokamai, kiekvienai paskyrai, tai mūsų dovana kiekvienam bendruomenės nariui.

Papildomas 1 GB, kainuoja 3,00 €/mėn. + pvm. Disko vietos naudojimo apskaita vykdoma 1 MB tikslumu, kiekvieną dieną. Pavyzdžiui, jei šiandien naudojate 600 MB disko vietos, mokėsite už 100 MB, jei rytoj naudosite 500 MB, už rytdieną nemokėsite nieko.

Kad būtų paprasčiau įsivaizduoti, kiek tai gali kainuoti, paruošėme patogią skaičiuoklę, ją rasite https://wordorado.lt/kainos. Žinoma, visada rasite ataskaitą apie disko naudojimą savo paskyroje.

Dar viena gera naujiena, kad galite užsisakyti metinį planą su 30% nuolaida. Užsisakydami metinį planą, pasirinksite kiek disko vietos Jums reikia, mokėsite vieną kartą, sutaupysite, o jei prireiks daugiau vietos, bet kada bus galima pakeisti pasirinktą planą.