• Tekstas 2

    2 Pardavimų skyrius: 8 5 269 0029

Turite klausimų dėl užsakymų? Reikia pagalbos?
Turite klausimų dėl užsakymų? Norite pasitarti dėl paslaugų?
Skambinkite: +370 5 269 00 29
Rašykite: labas@wordorado.lt
Prisijunkite prie savo paskyros, ir parašykite pagalbos užklausą arba el. laišką į pagalba@wordorado.lt
Pagalba telefonu, teikiama tik užsisakius tokią paslaugą.

WordPress svetainių perkėlimas

Mes perkelsime bet kurią WordPress svetainę ir pasirūpinsime visais techniniais dalykais.
  • Perkėlimas į Wordorado
  • Perkėlimas pas kitą paslaugų teikėją
WordPress svetainės perkėlimas į Wordorado yra nemokamas. Perkeliamų svetainių kiekis neribojamas.
Visus perkėlimus atlieka Wordorado komandos specialistas. Svetainę perkelti galime iš bet kurio paslaugų teikėjo. Perkėlimo darbai atliekami su minimaliu neveikimu ir būna nepastebimi, tikslus neveikimo laikas priklauso nuo dabartinio paslaugų teikėjo, tačiau, bet kuriuo atveju, rasime geriausią sprendimą!
WordPress svetainės perkėlimas iš vieno paslaugos teikėjo, pas kitą kainuoja 49 €/val. + pvm. Minimalus paslaugos mokestis yra 1 valanda.
Įprastai perkėlimui užtenka 1 valandos, tačiau tai labai individualu ir kiekvienu atveju perkėlimo laikas gali skirtis. Prieš perkeldami svetainę mes įvertiname kiek tai gali užtrukti ir susitariame maksimalų laiką kurį pasiekus reikia susisiekti su Jumis ir nuspręsti ką daryti toliau.
Visus perkėlimus atlieka Wordorado komandos specialistas. Svetainę perkelti galime iš bet kurio paslaugų teikėjo. Visada stengiamės, kad perkėlimo darbai būtų atliekami su minimaliu neveikimu ir nepastebimi, tačiau tikslus neveikimo laikas priklauso nuo dabartinio ir naujo paslaugų teikėjo. Jei matysime, kad gali kilti techninių nesklandumų, būtinai apie juos informuosime, ir rasime geriausią sprendimą.

Kaip vyksta svetainės perkėlimas?

1. Užpildote užsakymo formą
Saugioje WordPress svetainės perkėlimo užsakymo formoje, nurodote visą svetainės perkėlimui reikalingą informaciją.
2. Įsitikiname, kad pateikti duomenys teisingi
Patikriname pateiktus prisijungimo duomenis, įsitikiname, kad turime visą mums reikalingą informaciją svetainės perkėlimui. Jei reikia susisiekiame su Jumis.
3. Paruošiame svetainės kopiją
Paruošiame svetainę perkėlimui, šiuo metu Jūsų svetainė veikia ir toliau, jokio neveikimo laiko. Įsitikiname, kad svetainės kopija veikia. Keičiame domeno DNS nustatymus, kad perkėlimas įvyktų sklandžiai, su kuo mažiau neveikimo laiko.
4. Perkeliame svetainę
Įsitikinę, kad svetainė veikia ir domeno DNS nustatymai yra teisingi, užbaigiame perkėlimo darbus.

Dažniausiai užduodami klausimai apie svetainių perkėlimą

Mano svetainė naudoja "X" įskiepį, ar jis veiks perkėlus svetainę?
Perkėlus į Wordorado, jis tikrai veiks. Wordorado, kiekviena svetainė yra atskirame konteineryje, o tai leidžia nustatyti reikiamą php versiją, modulius, nustatymus, kurie reikalingi Jūsų svetainei. Be to, prieš perkeliant svetainę mes įsitikinsime, kad svetainė veikia.

Perkeliant pas kitą paslaugų teikėją, gali nutikti visko. Dėl įvairių serverio nustatymų, kurių negalime kontroliuoti ar įtakoti, yra tikimybė, kad kažkas gali neveikti, ar veikti ne visai taip kaip norite. Perkėlimo metu, pastebėję bet kokius įtarimus, būtinai Jus informuosime.
Kas atlieka svetainių perkėlimo darbus?
Perkėlimo darbus atliekame mes, jie neperleidžiami trečiosioms šalims. Tai reiškia, kad perkėlimą atliks patyręs Wordorado komandos specialistas, kuris turės visą reikiamą patirtį svetainės perkėlimui. Be to, perkėlimo metu, visada galėsite susisiekti su mūsų pagalbos komanda.
Ar mano WordPress svetainė veiks greičiau jei perkelsiu ją į Wordorado?
Tikrai taip, bet perkėlus į Wordorado bus galima pasiekti dar geresnių rezultatų jei naudosite specialų "LiteSpeed cache" įskiepį. Šis įskiepis veikia tik LiteSpeed serveriuose, o būtent tokius serverius mes ir naudojame.
Jei esate nepatenkinti dabartinių svetainės krovimosi greičiu, būtinai parašykite mums apie tai užsakymo formoje, ir jei žinote konkrečius puslapius, kurie labiausiai erzina dėl savo lėtumo, nurodykite ir juos. Perkėlus pasidalinsime testų rezultatais su Jumis, o jei sutiksite, pasidalinsime perkėlimo rezultatais su visais savo tinklaraštyje.
Ar galima pagreitinti svetainės perkėlimą, man reikia perkelti svetainę DABAR ir SKUBIAI?
Taip, užsakymo formoje, galėsite pasirinkti, kad tai skubus atvejis ir reikia perkelti svetainę kuo skubiau. Ši paslauga brangesnė, ji kainuos papildomai 99 Eur + pvm., tačiau Jūsų svetainė bus Nr.1 perkėlimo darbų eilėje, o darbai bus pradėti per 8 darbo valandas.

Ne darbo metu, naktį, savaitgaliais ar švenčių dienomis darbų pradžia gali užtrukti ilgiau, tačiau įspėjimas apie užsakymą bus išsiųstas visiems Wordorado komandos nariams, galintiems atlikti perkėlimo darbus. Užsakydami šią paslaugą, įsitikinkite, kad nurodote teisingus prisijungimo duomenis, nes tai pagreitins perkėlimo procesą.
Kiek laiko užtrunka WordPress svetainės perkėlimas?
Tai priklauso nuo perkėlimo užsakymų darbų eilės, svetainės dydžio, domeno DNS nustatymų ir, žinoma, nuo dabartinio hostingo paslaugų teikėjo. Įprastai, turint visą reikiamą informaciją, svetainės perkėlimai atliekami per 24 darbo valandas.

Jei svetainę reikia perkelti skubiai, galite užsisakyti skubaus svetainės perkėlimo paslaugą - ši paslauga užtikrins, Jūsų svetainė bus Nr.1 perkėlimo darbų eilėje, o darbai bus pradėti per 8 darbo valandas.
Ar mano svetainė veiks perkėlimo metu?
Galime garantuoti, kad perkeliant į Wordorado - svetainė veiks be sutrikimų.

Perkeliant pas kitą paslaugų teikėją, gali būti, kad svetainė kurį laiką neveiks, tačiau mes panaudosime visą savo patirtį ir žinias, kad neveikimo laikas būtų minimalus. Tačiau, kai kurie dalykai priklauso nuo pasirinkto paslaugų teikėjo, o ne nuo mūsų.
Turiu daug svetainių, ar perkelsite jas visas?
Jokių problemų! Visas svetaines galėsite nurodyti užsakymo formoje. Prieš pradedant perkėlimo darbus, susisieksime su Jumis ir suderinsime perkėlimo detales.
Kaip man atsisakyti dabartinio paslaugų teikėjo paslaugų?
Negalime atsisakyti paslaugų už Jus, bet mes mielai patarsime Jums kaip ir kokias paslaugas nutraukti su dabartiniu paslaugų teikėju.