• Tekstas 2

  2 Pardavimų skyrius: 8 5 269 0029

Profesionalus WordPress svetainių talpinimas

Kiekvienai WordPress svetainei reikia greito, saugaus ir profesionalus hostingo (angl. managed WordPress hosting).
Nemokamas SSL sertifikatas
Kiekvienai svetainei nemokamai ir automatiškai įdiegiamas SSL sertifikatas.
Nemokamas perkėlimas
Perkelsime kiekvieną WordPress svetainę į Wordorado nemokamai.
Neribotas svetainių kiekis
Vienas planas ir neribotas WordPress svetainių kiekis.
Asmeninė pagalba
Asmeninis dėmesys ir sprendimai Jūsų klausimams apie WordPress svetaines.
Kiek naudoji, tiek ir moki
Mokėsite tiek, kiek disko vietos naudosite šiandien, o 500 MB visada nemokamai!
Be ilgalaikių įsipareigojimų
Naudokitės mūsų paslaugomis be ilgalaikių įsipareigojimų ir suvaržymų.

WordPress svetainių talpinimo kaina

  Susipažinimui

  Kiek naudojate tiek ir mokate. Jokių ilgalaikių įsipareigojimų. Labai gerai tinka susipažinimui ir svetainių kūrėjams.

  Mėnesio kaina

  €/mėn. + pvm

  Mokėjimas po mėnesio. Viso su pvm €.


  • disko vietos
  • Neribotas duomenų srautas
  • Neribotas svetainių kiekis
  • Neribotas inode kiekis
  • Kasdieninės atsarginės kopijos

  500 MB disko vietos nemokamai, visada. Jokių paslėptų sąlygų.

  Ypatingas pasiūlymas nedidelėms ir asmeninėms WordPress svetainėms - talpinkite svetainę specializuotuose Wordorado serveriuose ir mokėkite kartą per metus.

  Puikus pasirinkimas pradedančiam verslui ar asmeninei svetainei.

  Įprasta kaina 162 €

  49 € metams + pvm 70% nuolaida

  Mokėjimas kartą metuose. Viso su pvm 59.29 €.

  • 5GB disko vietos
  • Neribotas duomenų srautas
  • Neribotas svetainių kiekis
  • Neribotas inode kiekis
  • Kasdieninės atsarginės kopijos

  Sutaupote 113 € + pvm gaudami 70% nuolaidą ir mokėdami už metus.

  Asmeninis

  Asmeninis dėmesys ir talpinimo planas WordPress svetainei pagal poreikį. Užtikrinsime reikiamus resursus, kad svetainė pasiektų maksimalius rezultatus. Jei svetainei reikės CDN, AWS, Google Cloud sprendimų, mes tuo pasirūpinsime.

  Verslui ir kritiškai svarbioms svetainėms. Asmeninis pasiūlymas kuris užtikrins geriausią WordPress svetainių veikimą. Jei svetainei reikės CDN, AWS, Google Cloud sprendimų, mes tuo pasirūpinsime.

  • 5GB - 1TB+ disko vietos
  • Neribotas duomenų srautas
  • Neribotas svetainių kiekis
  • Neribotas inode kiekis
  • Kasdieninės atsarginės kopijos

  Skambinkite +370 5 204 87 77 norėdami kalbėti su pardavimu vadovu arba pradėkite pokalbį internetu.

Išbandykite svetainių talpinimą 30 dienų nemokamai!

Persikelkite savo WordPress svetaines į Wordorado be jokios rizikos, nes pirmas mėnuo - mūsų sąskaita! Savo paskyroje matysite detalią ataskaitą kiek disko vietos naudojate, ir kiek turėtumėte mokėti už paslaugas, tokiu būdu galėsite pasirinkti geriausiai tinkantį planą. Mūsų atlikti tyrimai rodo, kad 77% WordPress svetainių naudoja mažiau nei 500 MB disko, būtent tiek disko vietos, mes dovanojame kiekvienam Wordorado bendruomenės nariui, gal Jūsų svetainei jos užteks ir galėsite naudotis Wordorado nemokamai?
Jokių finansinių įsipareigojimų ar avansinių mokėjimų;
Jokių ribojimų disko vietai ar inode kiekiui;
Jokių ribojimų svetainių kiekiui;
Norint išbandyti Wordorado, nebūtina perkelti el. pašto;
Perkelsime kiekvieną WordPress svetainę į Wordorado nemokamai;
Jei per 30 dienų nuspręsite, kad Wordorado Jums netinka, perkelsime svetaines atgal - nemokamai;

Kas yra WordPress svetainių talpinimas su asmenine priežiūra?

(angl. managed WordPress hosting).

Asmeninis dėmesys Jūsų klausimams
Gavę Jūsų klausimą, visuomet asmeniškai atsižvelgsime į susidariusią situaciją, pasidalinsime savo geriausia patirtimi ir surasime geriausią sprendimą. Padėti galime ne tik mes, bet ir visa Wordorado bendruomenė, todėl turėdami klausimų, ar norėdami gauti patarimą drąsiai klauskite mūsų rašydami pagalbos užklausą, arba bendruomenės forume.
Kasdieninės atsarginės kopijos
Kiekvieną dieną, saugome Jūsų WordPress svetainės duomenis į atskirą duomenų saugyklą ir saugome 7 dienas. Jei svetainei kažkas atsitiktų, galime ją atkurti. Nors mes ir darome atsargines kopijas, vis tiek rekomenduojame ir patiems saugoti savo svetainės kopiją.
WordPress svetainės įdiegimas
Mes įdiegsime naujausią WordPress svetainę už Jus. Kas kartą, kai užsisakysite naujos svetainės paslaugą, svetainę įdiegsime nemokamai. Naujos svetainės kūrimas, taps dar spartesnis, nebereikės rūpintis diegimo procesu.
WordPress branduolio ir įskiepio atnaujinimai
Pasirūpinsime svarbiausiais atnaujinimais, galėsite būti ramūs, kad naudojate naujausias branduolio bei įskiepių versijas. Kiekviena WordPress svetainė yra skirtinga, todėl šią priežiūros galimybę, esant poreikiui, galėsite išjungti ir įjungti.
WordPress svetainės perkėlimas į Wordorado
Mes perkelsime WordPress svetaines į Wordorado už Jus ir padėsime pasiekti geriausią svetainės greitį. Jums nereikės rūpintis domeno DNS nustatymais, serverio, PHP ar MySQL versijomis, mes viską atliksime už Jus. Atsipalaiduokite, nuo šiol Jūsų svetainės veikimo užtikrinimas yra mūsų rūpestis.
Saugumas ir SSL sertifikatas
Saugumas užtikrinamas nuo pirmo žingsnio, kiekvienoje WordPress svetainėje įdiegiant SSL sertifikatą ir leidžiant naudoti tik saugų, užkoduotą ryšį (https). Įdiegiame ir prižiūrime sertifikatą, įsitikiname, kad sertifikatas bus laiku pratęstas ir galiojantis. Įdiegę svetainę, saugome ją nuo kenkėjiškų programų, aptikę įtartinus failus ar kenkėjišką kodą pranešime Jums.
Greitis
Naudojame geriausias komercines technologijas rinkoje, įsitikiname, kad naudojame naujausią ir geriausią LiteSpeed enterprise serverį, kuris užtikriną labai greitą WordPress svetainių darbą. LiteSpeed serveriai leidžia naudotis Quick, HTTP/2 technologijomis ir turi specialų kešavimo įskiepį „LiteSpeed Cache“. LiteSpeed Enterperise ir LiteSpeed Cache veikia iki 78 kartų greičiau už nemokamas alternatyvas. Atlikti testai rodo, kad LiteSpeed Enterprise serveris, kartu su LiteSpeed Cache įskiepiu veikia 10 kartų greičiau už Nginx 1.16.0 ir FCGI cache, ir 78 kartus greičiau už Apache 2.4.39 ir W3 Total cache.
Ugniasienė ir apsauga nuo DDOS atakų
Ugniasienė leidžia apsaugoti svetainę nuo nepageidaujamų lankytojų, įsilaužėlių. Mes žinome, kurie lankytojai ieško saugumo spragų svetainėje, o kurie iš tiesų lankosi Jūsų svetainėje. Identifikavę ir užblokavę kenkėją, kuris bando pažeisti bet kurią mūsų tinkle esančią svetainę, apsaugome ir visas kitas svetaines esančias Wordorado tinkle.
Geriausiai WordPress tinkanti PHP versija
Įsitikiname, kad naudosite saugiausią, greičiausią ir geriausiai tinkančią Jūsų WordPress svetainei PHP versiją. Esant poreikiui pakeisime PHP nustatymus, versiją ar įjungsime reikiamus modulius. Jums nereikės rūpintis versijų keitimu, ar domėtis, kuri versija veikia greičiausiai, visais šiais klausimais pasirūpinsime mes.
Serverio ir visų būtinų tarnybų priežiūra
Naudojame specialią, komercinę, serverio operacinę sistemą – CloudLinux. Ši sistema leidžia užtikrinti sklandų ir saugų serverio veikimą. Nuolatos stebime ir atnaujiname serverio operacinę sistemą, pagrindines serverių tarnybas (MySQL, FTP ir kt.). Serverio branduolio (angl. core) atnaujinimai įdiegiami naudojant moderniausius rinkoje sprendimus, kurių dėka, įdiegus atnaujinimą nereikia perkrauti serverio ir WordPress svetainių veikimas nesutrinka.
Serverio pasiekiamumas ir garantija
Keliame sau aukščiausius reikalavimus, serverio veikimas turi būti užtikrintas 24/7. Esant sutrikimams administratorių komanda nedelsdama imasi veiksmų išspręsti sutrikimus ir stengiasi padaryti viską, kad Jūs ir Jūsų svetainės lankytojai nieko nepastebėtumėte. Jei taip nutiktų, kad šios priežiūros garantijos negalėtume įvykdyti, kompensaciją užtikrina papildomas mūsų 100% SLA įsipareigojimas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar galima naudoti kitur registruotą domeną?
Taip, galite naudoti kitur registruotą domeną. Kad svetainė pradėtų veikti Wordorado, reikės atlikti kelis domeno DNS įrašų arba vardinių serverių pakeitimus. Šiuos pakeitimus, galime atlikti mes, bet jei norėsite viską atlikti savarankiškai, esame paruošę puikius gidus. 
Ar galima išbandyti svetainių talpinimo paslaugas be domeno?
Taip, galėsite pasirinkti išbandymą su nemokamu laikinu domenu. Kai būsite pasiruošę, galėsite pakeisti laikiną domeną į savo.
Ar būtina perkelti domeną į Wordorado?
Ne, Wordorado domenų neregistruoja. Mes rekomenduojame domenus registruoti ir pratęsti Domenai.lt. Čia galite patogiai administruoti savo domenus ir lengvai nukreipti į Wordorado.
Ar galiu perkelti el. paštą į Wordorado?
Taip, bet norint naudotis Wordorado svetainių talpinimo paslaugomis, priešingai nei pas kitus paslaugų teikėjus, nebūtina perkelti el. pašto.
Kaip perkelti jau sukurtą WordPress svetainę į Wordorado?
Patogiausias būdas yra pasinaudoti mūsų nemokamo perkėlimo paslauga. Ją užsakyti galėsite savo paskyroje.
Ar mano svetainė veiks perkėlimo metu?
Jei perkėlimo darbus atliksime mes, neveikimo laikas bus minimalus, dažniausiai nepastebimas. Vistik, jei neveikimo laikas yra labai svarbus, būtinai nurodykite tai perkėlimo užsakymo pastabose.
Mano svetainei reikia ypatingo dėmėsio ir galios, ar galite man padėti?
Taip. Idealiausia būtų, jei parašytumėte mums pagalbos užklausą, nurodytumėte svetainės pavadinimą, savo kontaktinį telefono numerį. Susipažinsime su situacija ir susisieksime su Jumis telefonu ar el. paštu ir pasiūlysime geriausią sprendimą.