• Tekstas 2

  2 Pardavimų skyrius: 8 5 269 0029

WordPress svetainės greičio optimizavimas

Mes pasirūpinsime, kad Jūsų WordPress svetainė būtų greita.
Asmeninis dėmesys
Asmeninis dėmesys Jūsų klausimams apie WordPress svetainę. Geriausia mūsų praktika ir patarimai.
Reguliarūs atnaujinimai
Pasirūpinsime, kad naudotumėte naujausią WordPress branduolio versiją.
Greitis
Reguliariai stebėsime ir didinsime svetainės greitį. Įdiegsime kešavimo įskiepius, optimizuosime nustatymus.
SSL sertifikatas
Su SSL sertifikatu, svetainė veiks saugiau, pagerės jos SEO rezultatai, Google reitingai.
Nemokamas įvertinimas
Įvertinsime WordPress svetainės greitį su "Google PageSpeed Insights" įrankiu ir patarsime, ką daryti jei greitis bus nepakankamas.
Pinigų grąžinimo garantija
Jei per 30 dienų nuo paslaugos užsakymo būsite nepatenkinti pasiektais rezultatais, grąžinsime sumokėtus pinigus.

WordPress svetainės greičio optimizavimo kaina

Visi greičio optimizavimo planai yra metiniai, todėl užsisakę šią paslaugą būsite ramūs - visus metus, svetainės greičiu rūpinsimės mes.
Užsisakykite nemokamą greičio įvertinimą, susipažinkime ir pradėkime dirbti kartu.

  WordPress

  199 € metams + pvm

  Mokėjimas kartą metuose. Viso su pvm 240.79 €.

  • Nemokamas įvertinimas
  • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Reguliarus greičio stebėjimas
  • SSL sertifikato įdiegimas
  • Branduolio atnaujinimai

  Paslauga skirta 1 WordPress svetainei. Nemokamai konsultacijai nereikia išankstinio mokėjimo ir prisijungimo duomenų prie svetainės.

  WooCommerce

  399 € metams + pvm

  Mokėjimas kartą metuose. Viso su pvm 482.79 €.

  • Nemokamas įvertinimas
  • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Reguliarus greičio stebėjimas
  • SSL sertifikato įdiegimas
  • Branduolio atnaujinimai

  Paslauga skirta 1 WooCommerce svetainei. Nemokamai konsultacijai nereikia išankstinio mokėjimo ir prisijungimo duomenų prie svetainės.

Ar svetainės greitis yra svarbus?

Būkime atviri – niekas nemėgsta lėtai veikiančių svetainių, ypač mes, lietuviai, nes turime greitą internetą. Ką darome, kai svetainė ilgai neatsidaro arba veikia lėtai? Uždarome ją, ir einame į Google ieškoti kitos svetainės. Tą patį daro ir Jūsų klientai, jei svetainė veikia lėtai – jie išeina.

Svetainės lankytojai yra patys pirmieji, kurie baudžia lėtas svetaines, tą patį daro ir Google, bei kitos paieškos sistemos. Dėl to mažėja svetainės lankytojų, didėja atmetimo santykis ir mažėja pardavimų. Jei naudojate Google Ads (mokama Google reklama), visos paminėtos priežastys yra labai svarbios, nes lėtos svetainės skelbimai kainuoja brangiau arba gali būti išvis nerodomi.

Koks yra Jūsų WordPress svetainės greitis?

Svetainės greitį galite patikrinti savarankiškai, arba užsisakykite nemokamą svetainės greičio įvertinimą, ir mes pateiksime išvadas ir rekomendacijas, ką reikėtų daryti, kad svetainė veiktų greičiau. Populiariausi svetainių greičio nustatymo įrankiai yra šie:
Jokios rizikos. Nereikia išankstinio mokėjimo ir prisijungimo duomenų prie Jūsų svetainės.

Ką mes darysime, kad Jūsų svetainė būtų greitesnė?

Įdiegsime SSL sertifikatą
Jei Jūsų WordPress svetainėje nėra SSL sertifikato, įdiegsime jį, ir leisime naudoti tik saugų, užkoduotą ryšį (https). Su SSL sertifikatu, svetainė veiks greičiau, pagerės jos SEO rezultatai, Google reitingai.
Reguliariai atnaujinsime WordPress
Pasirūpinsime, kad naudotumėte naujausią WordPress branduolio versiją. Branduolio atnaujinimas svarbus ne tik greičiui, bet ir svetainės saugumo užtikrinimui. Kiekviena WordPress svetainė yra skirtinga, todėl temos ir įskiepių atnaujinimą, galėsite užsisakyti už papildomą mokestį.
Reguliariai stebėsime ir didinsime svetainės greitį
Greičio rezultatus vertinsime su "Google PageSpeed Insights" įrankiu. Įdiegsime kešavimo įskiepį, optimizuosime jo nustatymus, tai užtikrins labai greitą WordPress svetainių darbą. Jei svetainė bus talpinama pas mus, įdiegsime „LiteSpeed Cache“ kešavimo įskiepį, lyginant su kitais kešavimo sprendimais, svetainės mūsų serveriuose veikia iki 10 kartų greičiau.
Dalinsimės geriausia savo praktika
WordPress svetainės greitis priklauso nuo pasirinktos dizaino temos, įskiepių, mes pasidalinsime geriausia savo praktika. Parinksime geriausiai tinkančius serverio nustatymus, išjungsime nereikalingus, lėtus įskiepius, patarsime kuo juos pakeisti. Kartais, norint pasiekti geriausių rezultatų reikia asmeninio dizainos temos programavimo, pašalinti nereikalingus elementus, arba juos optimizuoti. Kiekviena dizaino tema yra unikali, vienos yra greitesnės, kitos lėtesnės. Jei reikės, visada galėsite užsisakyti programavimo paslaugą iš mūsų.
Jei Jūsų serveris bus lėtas, perkelsime į greitesnį
Galite laisvai rinktis, kur talpinti savo Wordpress svetainę, tačiau jei serveris bus lėtas, geriausių rezultatų nepasieksime. Perkėlimas į Wordorado serverius - nemokamas. Atsipalaiduokite, nuo šiol Jūsų svetainės greitis bus mūsų rūpestis.

Turite klausimų?

Užsisakykite nemokamą greičio įvertinimą, parašykite mums el. laišką į labas@wordorado.lt, ar tiesiog pradėkite pokalbį internetu.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar būtina perkelti svetainę į Wordordo?
Svetainę galite talpinti ir pas kitą paslaugos teikėją. Tačiau, jei Jūsų serveris bus lėtas, gerų rezultatų nepasieksime. Jei reikės, perkelsime svetainę į Wordorado, perkėlimas nemokamas.
Ar suteikiate garantijas?
Taip, suteikiame 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Jei per 30 dienų nuo paslaugos užsakymo būsite nepatenkinti pasiektais rezultatais, grąžinsime sumokėtus pinigus.
Ar tikrai už nurodytą mokestį optimizuosite mano svetainę metus?
Taip, mums svarbu pasiekti geriausią rezultatą, todėl ši paslauga yra metinė, ne vienkartinė. Reguliariai stebėsime Jūsų svetainę ir prireikus ją optimizuosime.
Ar galima optimizuoti daugiau nei vieną svetainę?
Paslaugą galite užsisakyti neribotam svetainių kiekiui, kaina nurodyta vienai svetainei, metams.
Kada turėsiu mokėti už optimizavimo paslaugas?
Mokėjimą reikės atlikti po nemokamo svetainės įvertinimo.
Ar paslaugos galiojimo metu, galima pakeisti svetainės adresą?
Paslauga yra skirta vienai svetainei, metams. Pakeisti adresą galima tik tuo atveju, jei nuspręsite pakeisti dabar naudojamą adresą į kitą, o svetainės turinys nesikeis.
Jei norėsite optimizuoti kitą svetainę, turėsite užsisakyti optimizavimo paslaugą naujai svetainei.