• Tekstas 2

    2 Pardavimų skyrius: 8 5 269 0029

Turintiems WordPress ar WooCommerce svetainę

Pasirūpinsime, kad WordPress svetainė būtų saugi ir greita.

Profesionalus WordPress svetainės
ir El. pašto perkėlimas

Perkelsime kiekvieną WordPress svetainę į Wordorado ar kitą serverį. Jei reikia pagalbos perkeliant WordPress svetaines ar el. paštą, mes pasiruošę padėti. Mes galime perkelti paslaugas taip, kad nepajusite jokio sutrikimo.

Perkėlimas į Wordorado yra nemokamas.
WordPress svetainės perkėlimas iš vieno paslaugos teikėjo, pas kitą kainuoja 49 €/val. + pvm. Minimalus paslaugos mokestis yra 1 valanda.

WordPress svetainės greičio optimizavimas

Jei svetainė veikia lėtai, Jūsų klientai išeina. Google suteikia mažesnį reitingą, brangiau kainuoja reklama. Svetainės greitis svarbus, dėl to sutinka visi. Mes žinome, kaip paversti WordPress ar WooCommerce svetaines greitomis ir užtikrinti, kad taip būtų visada.

Greičio optimizavimo paslauga užsakoma metams, nuo užsakymo momento visus metus rūpinsimės WordPress svetainės greičiu už vieną metinį mokestį.

WordPress svetainės greičio optimizavimas metams - 199 € + pvm.
WooCommerce svetainės greičio optimizavimas metams -  399 € + pvm. 

Užsakant šią paslaugą nereikia išankstinio mokėjimo ir prisijungimo duomenų prie svetainės, visų pirma atliksime nemokamą svetainės greičio įvertinimą. Įvertinę rezultatus, aptarsime juos ir pradėsime dirbti kartu. Jei nenorite, kad svetainė greičiu rūpintumės visus metus, galima užsakyti vienkartinę paslaugą, kuri kainuos 49 €/val. + pvm.

Nuolatinė WordPress svetainės priežiūra, atnaujinimas ir saugumas

WordPress yra puiki sistema, tačiau ją reikia prižiūrėti, reguliariai įdiegti branduolio, temos, įskiepių atnaujinimus, užtikrinti saugumą. Mes tuo pasirūpinsime, nuolat.

WordPress svetainės priežiūra -  99 € + pvm. / mėn.
WooCommerce svetainės priežiūra - 299 € + pvm. / mėn.

Užsakant priežiūros paslaugą nereikia išankstinio mokėjimo ir prisijungimo duomenų prie svetainės, visų pirma atliksime nemokamą svetainės greičio įvertinimą, bendrą svetainės apžvalgą. Įvertinę rezultatus, aptarsime juos ir pradėsime dirbti kartu.

WordPress svetainių valymas nuo virusų

Svetainė nebeveikia? Savo svetainėje spaudžiate nuorodą į vidinį puslapį, o atsirado visai kitas puslapis? Per svetainę siunčiamas spamas? Gal skambės kaip vaistų reklama, bet jei pajutote šiuos simptomus - skubiai pasitarkite su Wordorado! 

Dėl įvairių priežasčių WordPress svetainė gali būti pažeista virusų ar kitų nepageidaujamų brukalų. Mes žinome kaip tai sutaisyti ir esame pasiruošę padėti.

Profesionalus WordPress svetainių talpinimas

Pasirūpinsime geriausiu hostingo sprendimu Jūsų WordPress ar WooCommerce svetainei. Mūsų serveriai naudoja LiteSpeed Enterprise, CloudLinux komercines technologijas ir užtikrina labai greitą svetainių darbą bei saugumą. Tyrimai rodo, kad svetainės su šiomis technologijomis veikia iki 78 kartų greičiau už nemokamas alternatyvas. Jei svetainei reikės CDN, Cloud sprendimų, mes tuo pasirūpinsime.

Beje, 500 MB disko vietos yra visada nemokamai!

Asmeninė ir bendruomenės pagalba

Asmeninis dėmesys ir sprendimai Jūsų klausimams apie WordPress. Mes pasiruošę išspręsti visus techninius klausimus kurie bus susiję su WordPress svetaine.

Wordorado - tai bendruomenė, jungianti visus, kurie yra susiję su WordPress. Kartu mes dalinamės patarimais, padedame vienas kitam. Prireikus pagalbos galite kreiptis ne tik į mus, bet ir į bendruomenę. 

Atsarginės kopijos ir saugumas. Privaloma.

SSL sertifikatas ir atsarginės kopijos ne papildoma paslauga, o būtinybė. Mes tuo pasirūpinsime, be papildomo mokesčio.
Kasdieninės atsarginės kopijos
Kiekvieną dieną, saugome Jūsų WordPress svetainės duomenis į atskirą duomenų saugyklą ir saugome 7 dienas. Jei svetainei kažkas atsitiktų, galime ją atkurti. Nors mes ir darome atsargines kopijas, vis tiek rekomenduojame ir patiems saugoti savo svetainės kopiją.
Saugumas ir SSL sertifikatas
Saugumas užtikrinamas nuo pirmo žingsnio, kiekvienoje WordPress svetainėje įdiegiant SSL sertifikatą ir leidžiant naudoti tik saugų, užkoduotą ryšį (https). Įdiegiame ir prižiūrime sertifikatą, įsitikiname, kad sertifikatas bus laiku pratęstas ir galiojantis. Įdiegę svetainę, saugome ją nuo kenkėjiškų programų, aptikę įtartinus failus ar kenkėjišką kodą pranešime Jums.