• Tekstas 2

    2 Pardavimų skyrius: 8 5 269 0029

Kuriantiems WordPress ar WooCommerce svetainę

Pradėkite svetainės kūrimą teisingai, prisijunkite prie Wordorado bendruomenės, kur mus visus vienija WordPress.

Profesionalus WordPress svetainių talpinimas

Pasirūpinsime geriausiu hostingo sprendimu Jūsų WordPress ar WooCommerce svetainei. Mūsų serveriai naudoja LiteSpeed Enterprise, CloudLinux komercines technologijas ir užtikrina labai greitą svetainių darbą bei saugumą. Tyrimai rodo, kad svetainės su šiomis technologijomis veikia iki 78 kartų greičiau už nemokamas alternatyvas. Jei svetainei reikės CDN, Cloud sprendimų, mes tuo pasirūpinsime.

Beje, 500 MB disko vietos yra visada nemokamai!

WordPress svetainės įdiegimas ir el. paštas. Pasirūpinta.

Kurti naują svetainę paprasta. WordPress įdiegsime automatiškai, suteiksime nemokamą laikiną adresą ir el. pašto dėžutes.
Automatinis WordPress svetainės įdiegimas
Kas kartą, kai užsisakysite naujos svetainės paslaugą, WordPress svetainę įdiegsime nemokamai.  Naujos svetainės kūrimas, taps dar spartesnis, nebereikės rūpintis diegimo procesu.
El. paštas
Sukūrus svetainę el. paštą sukursite lengvai vos keliais paspaudimais. Tikrinti paštą galėsite savo telefone, kompiuteryje ar tiesiog interneto naršyklėje.  

Atsarginės kopijos ir saugumas. Privaloma.

SSL sertifikatas ir atsarginės kopijos ne papildoma paslauga, o būtinybė. Mes tuo pasirūpinsime, be papildomo mokesčio.
Kasdieninės atsarginės kopijos
Kiekvieną dieną, saugome Jūsų WordPress svetainės duomenis į atskirą duomenų saugyklą ir saugome 7 dienas. Jei svetainei kažkas atsitiktų, galime ją atkurti. Nors mes ir darome atsargines kopijas, vis tiek rekomenduojame ir patiems saugoti savo svetainės kopiją.
Saugumas ir SSL sertifikatas
Saugumas užtikrinamas nuo pirmo žingsnio, kiekvienoje WordPress svetainėje įdiegiant SSL sertifikatą ir leidžiant naudoti tik saugų, užkoduotą ryšį (https). Įdiegiame ir prižiūrime sertifikatą, įsitikiname, kad sertifikatas bus laiku pratęstas ir galiojantis. Įdiegę svetainę, saugome ją nuo kenkėjiškų programų, aptikę įtartinus failus ar kenkėjišką kodą pranešime Jums.

Asmeninė ir bendruomenės pagalba

Asmeninis dėmesys ir sprendimai Jūsų klausimams apie WordPress. Mes pasiruošę išspręsti visus techninius klausimus kurie bus susiję su WordPress svetaine.

Wordorado - tai bendruomenė, jungianti visus, kurie yra susiję su WordPress. Kartu mes dalinamės patarimais, padedame vienas kitam. Prireikus pagalbos galite kreiptis ne tik į mus, bet ir į bendruomenę. 

Domina kitos paslaugos? Kreipkitės.

Teikiame profesionalaus WordPress ir WooCommerce svetainių hostingo, priežiūros, greičio optimizavimo, perkėlimo paslaugas. Tačiau visuomet atsiranda klausimų, poreikių papildyti, patobulinti svetainę. Mes, ir visa Wordorado bendruomenė esame pasiruošę padėti visais klausimais susijusiais su WordPress.

Galite suteikti mūsų bendruomenės nariams paslaugų? Prisijunkite prie mūsų partnerystės programos.