• Tekstas 2

    2 Pardavimų skyrius: 8 5 269 0029

Turite klausimų dėl užsakymų? Reikia pagalbos?
Turite klausimų dėl užsakymų? Norite pasitarti dėl paslaugų?
Skambinkite: +370 5 269 00 29
Rašykite: labas@wordorado.lt
Prisijunkite prie savo paskyros, ir parašykite pagalbos užklausą arba el. laišką į pagalba@wordorado.lt
Pagalba telefonu, teikiama tik užsisakius tokią paslaugą.

Profesionalus WordPress svetainių talpinimas

Mes pasirūpinsime geriausių techninių sprendimų paieška Jūsų WordPress svetainei.

Kas yra profesionalus WordPress svetainių talpinimas?

(angl. managed WordPress hosting).

Asmeninis dėmesys Jūsų klausimams
Gavę Jūsų klausimą, visuomet asmeniškai atsižvelgsime į susidariusią situaciją, pasidalinsime savo geriausia patirtimi ir surasime geriausią sprendimą. Padėti galime ne tik mes, bet ir visa Wordorado bendruomenė, todėl turėdami klausimų, ar norėdami gauti patarimą drąsiai klauskite mūsų rašydami pagalbos užklausą, arba bendruomenės forume.
Kasdieninės atsarginės kopijos
Kiekvieną dieną, saugome Jūsų WordPress svetainės duomenis į atskirą duomenų saugyklą ir saugome 7 dienas. Jei svetainei kažkas atsitiktų, galime ją atkurti. Nors mes ir darome atsargines kopijas, vis tiek rekomenduojame ir patiems saugoti savo svetainės kopiją.
WordPress svetainės įdiegimas
Mes įdiegsime naujausią WordPress svetainę už Jus. Kas kartą, kai užsisakysite naujos svetainės paslaugą, svetainę įdiegsime nemokamai. Naujos svetainės kūrimas, taps dar spartesnis, nebereikės rūpintis diegimo procesu.
WordPress branduolio ir įskiepio atnaujinimai
Pasirūpinsime svarbiausiais atnaujinimais, galėsite būti ramūs, kad naudojate naujausias branduolio bei įskiepių versijas. Kiekviena WordPress svetainė yra skirtinga, todėl šią priežiūros galimybę esant poreikiui galėsite išjungti ir įjungti.
WordPress svetainės perkėlimas į Wordorado
Mes perkelsime WordPress svetaines į Wordorado už Jus ir padėsime pasiekti geriausią svetainės greitį. Jums nereikės rūpintis domeno DNS nustatymais, serverio, PHP ar MySQL versijomis, mes viską atliksime už Jus. Atsipalaiduokite, nuo šiol Jūsų svetainės veikimo užtikrinimas yra mūsų rūpestis.
Saugumas ir SSL sertifikatas
Saugumas užtikrinamas nuo pirmo žingsnio, kiekvienoje WordPress svetainėje įdiegiant SSL sertifikatą ir leidžiant naudoti tik saugų, užkoduotą ryšį (https). Įdiegiame ir prižiūrime sertifikatą, įsitikiname, kad sertifikatas bus laiku pratęstas ir galiojantis. Įdiegę svetainę, saugome ją nuo kenkėjiškų programų, aptikę įtartinus failus ar kenkėjišką kodą pranešime Jums.
Greitis
Naudojame geriausias komercines technologijas rinkoje, įsitikiname, kad naudojame naujausią ir geriausią LiteSpeed enterprise serverį, kuris užtikriną labai greitą WordPress svetainių darbą. LiteSpeed serveriai leidžia naudotis Quick, HTTP/2 technologijomis ir turi specialų kešavimo įskiepį „LiteSpeed Cache“. LiteSpeed Enterperise ir LiteSpeed Cache veikia iki 78 kartų greičiau už nemokamas alternatyvas. Atlikti testai rodo, kad LiteSpeed Enterprise serveris, kartu su LiteSpeed Cache įskiepiu veikia 10 kartų greičiau už Nginx 1.16.0 ir FCGI cache, ir 78 kartus greičiau už Apache 2.4.39 ir W3 Total cache.
Ugniasienė ir apsauga nuo DDOS atakų
Ugniasienė leidžia apsaugoti svetainę nuo nepageidaujamų lankytojų, įsilaužėlių. Mes žinome, kurie lankytojai ieško saugumo spragų svetainėje, o kurie iš tiesų lankosi Jūsų svetainėje. Identifikavę ir užblokavę kenkėją, kuris bando pažeisti bet kurią mūsų tinkle esančią svetainę, apsaugome ir visas kitas svetaines esančias Wordorado tinkle.
Geriausiai WordPress tinkanti PHP versija
Įsitikiname, kad naudosite saugiausią, greičiausią ir geriausiai tinkančią Jūsų WordPress svetainei PHP versiją. Esant poreikiui pakeisime PHP nustatymus, versiją ar įjungsime reikiamus modulius. Jums nereikės rūpintis versijų keitimu, ar domėtis, kuri versija veikia greičiausiai, visais šiais klausimais pasirūpinsime mes.
Serverio ir visų būtinų tarnybų priežiūra
Naudojame specialią, komercinę, serverio operacinę sistemą – CloudLinux. Ši sistema leidžia užtikrinti sklandų ir saugų serverio veikimą. Nuolatos stebime ir atnaujiname serverio operacinę sistemą, pagrindines serverių tarnybas (MySQL, FTP ir kt.). Serverio branduolio (angl. core) atnaujinimai įdiegiami naudojant moderniausius rinkoje sprendimus, kurių dėka, įdiegus atnaujinimą nereikia perkrauti serverio ir WordPress svetainių veikimas nesutrinka.
Serverio pasiekiamumas ir garantija
Keliame sau aukščiausius reikalavimus, serverio veikimas turi būti užtikrintas 24/7. Esant sutrikimams administratorių komanda nedelsdama imasi veiksmų išspręsti sutrikimus ir stengiasi padaryti viską, kad Jūs ir Jūsų svetainės lankytojai nieko nepastebėtumėte. Jei taip nutiktų, kad šios priežiūros garantijos negalėtume įvykdyti, kompensaciją užtikrina papildomas mūsų 100% SLA įsipareigojimas.

Išbandykite Wordorado be jokios rizikos

Susikurkite naują arba užsakykite nemokamą WordPress svetainės perkėlimą į Wordorado be jokios rizikos. Pirmas mėnuo - mūsų sąskaita, o jei svetainei užteks 500 MB disko vietos, galėsite naudotis Wordorado paslaugomis nemokamai!