• Tekstas 2

    2 Pardavimų skyrius: 8 5 269 0029

Turite klausimų dėl užsakymų? Reikia pagalbos?
Turite klausimų dėl užsakymų? Norite pasitarti dėl paslaugų?
Skambinkite: +370 5 269 00 29
Rašykite: labas@wordorado.lt
Prisijunkite prie savo paskyros, ir parašykite pagalbos užklausą arba el. laišką į pagalba@wordorado.lt
Pagalba telefonu, teikiama tik užsisakius tokią paslaugą.

Čia draugiška WordPress pagalba tampa ilgalaikiu bendradarbiavimu

Wordorado – tai bendruomenė jungianti visus, kurie vienaip ar kitaip yra susiję su WordPress. Jei esate svetainės savininkas, kūrėjas, dizaineris, tekstų rašytojas, rinkodaros specialistas, ar bet kaip kitaip susijęs su WordPress – prisijunkite prie mūsų ir mūsų bendruomenės grupės Facebook!

Kodėl turėčiau jungtis prie grupės?

Kiekvienas esame savo srities specialistas ar profesionalas, čia Wordorado, mus visus vienija WordPress. Jei esate kūrėjas, dizaineris, rinkodaros ar kitas specialistas dirbantis su WordPress, čia galite ne tik patogiai dirbti su esamais klientais, bet ir rasti naujų. Nuoširdus atsakymas į bendruomenės nario klausimą, padės Jums susikurti reputaciją, o mes pasistengsime, kad ši reputacija padėtų rasti ir naujų klientų.

Ar bendruomenės pagalba yra nemokama?

Prisijungti prie bendruomenės gali visi Wordorado nariai, tai nemokama. Viena iš bendruomenės paskirčių yra pagalba, tačiau kiekvienas narys gali nuspręsti, kokios pagalbos jam reikia ir kokią pagalbą jis gali suteikti. Jūs pats nuspręsite ar norite suteikti kitam nariui pagalbą nemokamai, ar atlygintinai.

Pavyzdžiui, jei ieškosite kas galėtų atnaujinti ar parašyti Jūsų svetainės tekstus, tie bendruomenės nariai, kurie galės Jums pasiūlyti šią paslaugą, patys ir nuspręs, teikti ją nemokamai, ar atlygintinai.

Esu svetainių kūrėjas, kaip Wordorado padės man rasti naujų klientų?

Pasakykite mums, kokias paslaugas teikiate WordPress svetainėmis, o mes visiems Wordorado bendruomenės nariams, kai jiems reikės Jūsų paslaugų rekomenduosime Jus. Kuo daugiau gerų darbų atliksite, tuo geresnė bus ir Jūsų reputacija, ir kitų bendruomenės narių pasitikėjimas. O tai pasiekus, surasti naujų klientų surasti bus nesunku.