• Tekstas 2

    2 Pardavimų skyrius: 8 5 269 0029

Partnerystės programa

Wordorado – tai bendruomenė jungianti visus, kurie yra susiję su WordPress. Jei teikiate paslaugas WordPress svetainių savininkams, mes Jūsų laukiame!

Kaip Wordorado gali Jums padėti?

Mes teikiame profesionalaus WordPress hostingo su asmenine priežiūra (angl. managed WordPress hosting) paslaugą. Visi mūsų bendruomenės nariai turi WordPress svetaines, naudoja tuos pačius serverius, nustatymus. Tačiau visuomet atsiranda klausimų, poreikių papildyti, patobulinti svetainę, pagerinti SEO, sutvarkyti Google Ads ar Facebook reklamą ir pan. Jei dirbate su klientais, puikiai žinote kaip tai vyksta.
Kai WordPress svetainėje reikia atlikti pakeitimus ar ją patobulinti, surasti kas šiuos darbus atliks, nėra lengva. Klausiama rekomendacijų, ieškoma per grupes, praleidžiama daug laiko ir įdedama nemažai pastangų. Wordorado padės abiem šalims: tiek klientui, tiek Jums. Jei Wordorado bendruomenės nariui prireikia paslaugos, užklausą jis pateiks tiesiai iš savo paskyros, o Jūs matydami, kad galite atlikti klientui reikiamą užduotį, imsitės darbo. Laimi visi. Jūs naudodamiesi Wordorado puikiai žinosite visą techninę aplinką, mes suteiksime patogius klientų svetainių valdymo būdus, darbas su WordPress klientais bus lengvesnis ir paprastesnis.

Kaip prisijungti prie Partnerystės programos?

Jei teikiate paslaugas WordPress svetainių turėtojams (programavimo, dizaino, tekstų rašymo, rinkodaros ar kitas paslaugas), esate laisvai samdomas specialistas ar agentūra, parašykite mums el. laišką į labas@wordorado.lt. Parašykite kokias paslaugas teikiate, pridėkite savo LinkedIn profilio ar savo interneto svetainės nuorodą. Nepamirškite nurodyti savo kontaktinės informacijos. Susisieksime su Jumis ir aptarsime kaip galime geriausiai padėti Wordorado bendruomenei.

Dažniausiai užduodami klausimai apie Partnerystės programą

Esu laisvai samdomas specialistas, ar galiu dalyvauti programoje?
Taip, jei savo paslaugas teikiate pagal individualią veiklą, ar esate įsteigę įmonę ir teikiate sąskaitas už savo paslaugas galite dalyvauti Partnerystės programoje.
Ar galėsite jas perkelti WordPress svetaines į Wordorado už mus?
Žinoma, užsakykite WordPress svetainės perkėlimo paslaugą, perkelsime jas visas. Perkėlimas į Wordorado - nemokamas. Jei prieš užsakydami perkėlimą, norite pasitarti, parašykite mums ar paskambinkite.
Ar galima dalyvauti Rekomendavimo ir Partnerystės programoje?
Taip, džiaugsimės jei rekomenduosite mus savo klientams ir dalyvausite Rekomendavimo programoje.